Den här webbplatsen använder cookies för att ge dig en bättre upplevelse av webbplatsen. Genom att fortsätta använda vår webbplats accepterar du att cookies används. Läs mer om cookies och hur du kan stänga av dem.

OK
Till textinnehållet på sidan. Tryck Alt+S

Personalen på Sparbanken Boken

VD är Christina Hartzell. Christina har arbetat 30 år inom banksektorn. Innan hon tillträdde som VD på Sparbanken Boken 2010 arbetade hon som specialist på Swedbank Finans gällande finansieringslösningar för företag. Dessförinnan har hon bland annat jobbat som kontorschef på Swedbank i Landskrona


VD

Christina Hartzell

 

Tel 0430 - 735 06

christina.hartzell@sparbankenboken.se

Privatrådgivare

Britt-Marie Andersson

Tel 0430-735 16

britt-marie.andersson@sparbankenboken.se

Conny Emanuelsson

0430-735 02

conny.emanuelsson@sparbankenboken.se

Jessica Ottosson

0430-735 03

jessica.ottosson@sparbankenboken.se

Agneta Hedström

 

0430-735 11

agneta.hedstrom@sparbankenboken.se

Företagsrådgivare

Linn Pettersson

Tel 0430-735 12

linn.pettersson@sparbankenboken.se

Pernilla Sim

Tel 0430-735 04

pernilla.sim@sparbankenboken.se

Försäkringsansvarig

Gisela Sjöland

gisela.sjoland@sparbankenboken.se

Kassa/Kundtjänst

Marita Palm

Tel 0430-735 01

marita.palm@sparbankenboken.se

Ulf Laumann

Tel 0430-735 14

ulf.laumann@sparbankenboken.se

Administration

Carola Larnefeldt

Tel 0430-735 13

carola.larnefeldt@sparbankenboken.se

Kerstin Isaksson Cronqvist

Tel 0430-735 05

kerstin.isaksson@sparbankenboken.se

Semestervikarier

Fredrik Thörning

fredrik.thorning@sparbankenboken.se

Olivia Fritiofsson

olivia.fritiofsson@sparbankenboken.se

Stäng Skriv ut